POZOR: Chcete-li mít svoji objednávku doručenu před vánočními svátky, učiňte ji nejpozději do pátku 17.12. (při osobním odběru do pondělí 20.12.). více »»

Trumfy nejen proti koronaviru

Trumfy nejen proti koronaviru

Virová onemocnění jsou opět zde. Letos navíc dorazila i daleko nebezpečnější celosvětová pandemie infekčního onemocnění COVID-19 způsobeného koronavirem. Nezbývá než se chovat obezřetně a dodržovat opatření doporučená odborníky či Ministerstvem zdravotnictví ČR. To uvádí, že důležité je postupovat tak, jako při klasickém respiračním onemocnění - vyhýbat se těm, kdo jsou zjevně nemocní, dodržovat základní hygienická pravidla, hlavně si mýt ruce pokaždé, když se vrátíte z venku a nezdržovat se v místech s vyšší koncentrací osob. Zá­klad­ní pre­ven­cí je také do­sta­tek spán­ku, pes­t­rá stra­va a mi­ni­mum stre­su, al­ko­ho­lu a ci­ga­ret.

Mezi ohrožené skupiny patří zejména senioři, dětské skupiny, chronicky nemocní či osoby s oslabenou imunitou. Proto je samozřejmě žádoucí i vhodnými prostředky posilovat imunitu.

Vybrali jsme pro vás nejvhodnější produkty z našeho sortimentu. Ty si můžete navíc objednat z pohodlí domova a nechat doručit (dopravcem PPL) až k vám domu bez kontaktu s ostatními a bez rizika nákazy.

Přejeme vám i vašim blízkým v následujících náročných týdnech udržení zdravého těla i ducha.

Tabulka  Seznam 

na stránku
Nastavit sestupně

položek: 9