O nás

Lumír Hladík Jsem živnostník, předmět podnikání - Nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej a Zprostředkování obchodu - zabývající se obchodem s přípravky, které jsou prospěšné zdraví od roku 2001.

Od útlého dětství se zajímám o vše co lze zařadit pod pojem „něco mezi nebem a zemí“ . Od roku 2004 se intenzivně zabývám psychotronikou – nejvíce však léčitelstvím (podrobnosti viz. pořad Mystikon televize UPC express – záznam z roku 2011).

Stran přípravků prospěšných zdraví jsem zaměřen na kvalitní výrobky zejména českých seriózních výrobců (GLUCAMEDIC®  KOMPLEX,  GLUCAMEDIC® GEL BIO, FAON®, ŽENŠEN®, Rašelinové tekuté mýdlo). Jsem však přístupný i výrobkům zahraničních výrobců, jsou-li ovšem špičkové kvality (Panenské oleje).

Mohu poskytnout i mimořádné služby  související s užíváním přípravků i bez nich - diagnostikování a poradenství, případně i terapie duchovního charakteru. Můj přístup je individuální.

Mým krédem je prospěšnost druhým. Kromě velmi výhodné prodejní ceny (spojené i se základním individuálním poradenstvím – individuální doporučení vhodného přípravku a jeho dávkování), mohu nabídnout i velmi výhodnou cenu velkoobchodní maloobchodníkům, se systémem množstevních slev, a při mimořádném odběru nebo dlouhodobé spolupráci i mimořádné slevy. Různé výhody (slevy, dárky) poskytuji i svým zákazníkům (dle rozsahu a dlouhodobosti spolupráce).

Na sebe i své spolupracovníky jsem jak z hlediska morálky, tak i odbornosti náročný – spolupracuji jen s takovými výrobci, případně dovozci, kteří svou činnost dělají s nadšením pro věc a s láskou k lidem, za přiměřenou odmněnu jejímž vrcholem jsou pozitivní výsledky - zlepšení jejich zdraví. To vnitřně velmi naplňuje i mě.