POZOR: Chcete-li mít svoji objednávku doručenu před vánočními svátky, učiňte ji nejpozději do pátku 17.12. (při osobním odběru do pondělí 20.12.). více »»

Bio hořká čokoláda s Maca 56% kakaa 100g EL INTI

Bio hořká čokoláda s Maca 56% kakaa 100g EL INTI Bio hořká čokoláda s Maca 56% kakaa 100g EL INTI

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

99,00 Kč

Rychlý přehled

Bio hořká čokoláda s Maca 56% kakaa 100g EL INTI
Detaily

Čokoláda je vyrobena v ruční čokoládovně v Peru, jež zpracovává kakaové boby dle tradičních receptur, předávaných z generace na generaci. Díky těmto ověřeným recepturám vzniká excelentní jemná čokoláda s dlouhotrvající chutí. Výrobce spolu se  společenstvím MINGA usiluje - a je součástí - spravedlivého obchodování Fair Trade.

SLOŽENÍ:

  • kakao z bobů odrůdy Criollo  56%
  • Panela (přírodní surová šťáva z cukrové třtiny – nerafinovaná) s vysokým obsahem vlákniny, vápníku, hořčíku a železa
  • kakaové máslo
  • Maca 20%
  • produkt ekologického zemědělství

POPIS:
Lahodnou chuť kakaa Criollo spolu s chutí Panely mírně, ale příjemně lehce, téměř neznatelně, okyseluje Maca. Ta má však zásadní vliv z hlediska výživy, neboť obsahuje celou řadu vitamínů B (1, 2, 6, 12) a vysoké % minerálů - zejména vápníku, fosforu, hořčíku – tak důležitých pro lidský organismus. Tato čokoláda ve zmíněné kompozici je rychlým přínosem energie. Tabulka této čokolády by proto neměla chybět v kapse nejen každého výkonného sportovce, ale i turisty, který při své činnosti často potřebuje rychle doplnit energii – stačí 2 kostičky).

balení: tabulka 100g


poslat dotaz

Další informace

balení 100g
více info (PDF) nedefinováno
Země původu Peru