Doprava a platba

Dopravní metoda Cena Doba dodání Platební metoda
balík PPL ČR 120 Kč
nebo zdarma *

obvykle 3-4 pracovní dny od objednání **

- v hotovosti nebo bezkontaktní platba kartou při převzetí na dobírku (30 Kč)
- předem bankovním převodem ***
výdejní místo Zásilkovny 90 Kč
nebo zdarma *

obvykle 3-4 pracovní dny od objednání **

v hotovosti nebo bezkontaktní platba kartou při převzetí na dobírku (20 Kč)
- předem bankovním převodem ***

osobní odběr ve skladu

připravujeme v současné době bohužel není možné  
Slovenská pošta 190 Kč

obvykle 3-5 pracovní dní od objednání **

- pouze předem bankovním převodem ***
balík PPL Slovensko 230 Kč

obvykle 3-5 pracovní dní od objednání **

- pouze předem bankovním převodem ***


* Objednáte-li si zboží za cenu 2000 Kč a více a zaplatíte předem bankovním převodem (resp. za cenu 4000 Kč a více a zaplatíte na dobírku), vaší zásilku vám doručíme na jakékoliv výdejní místo v České republice zdarma!
** Z důvodu zachování kvality zasílaného zboží (zvláště pak olejů) nepředáváme přepravci zásilky pracovní den před víkendem či svátkem. V exponovaných obdobích (např. Vánoční svátky, enormní nárůst objednávek apod.) může být doba dodání delší.
*** Při platbě předem bankovním převodem je třeba počítat s tím, že doba dodání může být cca o 3 pracovní dny delší (doba převodu peněz mezi bankami a identifikace platby).

Dopravní metody

  • balík PPL ČR - cena za dodání tímto přepravcem je 120 Kč, doba dodání je obvykle 3-4 pracovní dny od objednání (vypravováno a odesláno následující den od objednání). Doručení probíhá do ruky, před dodáním dopravce na uvedené telefonní číslo zavolá, je-li zákazník mimo adresu doručení (ne příliš daleko, tak v jednotkách km), dodá na adresu kde momentálně pobývá. Zákazník však musí být na telefonu. Dopravce zásilky dlouhodobě neukládá, může dodání balíku pár dní (asi 5) pozdržet, ne ho však skladovat. Vše závisí na dohodě se zákazníkem - komunikace na na jím uvedeném telefonu v objednávce. Objednáte-li si zboží za cenu 2000 Kč a více a zaplatíte předem bankovním převodem (resp. za cenu 4000 Kč a více a zaplatíte na dobírku), vaší zásilku vám pošleme kamkoliv tímto dopravcem v České republice zdarma!
  • výdejní místo Zásilkovny - cena za dodání tímto přepravcem je 90 Kč, doba dodání je obvykle 3-4 pracovní dny od objednání (vypravováno a odesláno následující den od objednání). Doručení probíhá na vybrané výdejní místo. Zde je třeba balík do 14 dní vyzvednout, později je zaslán zpět odesílateli. Objednáte-li si zboží za cenu 2000 Kč a více a zaplatíte předem bankovním převodem (resp. za cenu 4000 Kč a více a zaplatíte na dobírku), vaší zásilku vám doručíme na jakékoliv výdejní místo v České republice zdarma!
  • osobní odběr ve skladu - uvedete-li v objednávce tuto volbu, vyčkejte na potvrzení (email, telefon nebo SMS), že je zásilka zkompletována a je možné ji vyzvednout (většina přípravků je obvykle stále na skladě, tudíž je možno zboží vyzvednout už v den objednávky po předcházející telefonické domluvě s upřesněním termínu). Zásilku je potřeba vyzvednout do 14ti dnů od potvrzení. Po této době bude objednávka stornována.

Jiné způsoby dodání je možno dohodnout individuálně.

Platební metody

V současnosti umožňujeme tyto typy plateb:

  • při převzetí na dobírku (PPL) - cena za dobírku je 30 Kč, společně s cenou za dopravu a objednané zboží je placena při převzetí zboží od tohoto dopravce (tj. 30,- Kč za platbu dobírkou + 120,- Kč + cena zboží). Chcete-li se vyhnout platbě za dobírku a snížit celkovou cenu tj. platit jen za dopravu, zvolte variantu platby předem bankovním převodem.
  • při převzetí na dobírku v Zásilkovně - cena za dobírku je 20 Kč, společně s cenou za dopravu a objednané zboží je placena při převzetí zboží od tohoto dopravce (tj. 20,- Kč za platbu dobírkou + 90,- Kč za dopravu + cena zboží). Chcete-li se vyhnout platbě za dobírku a snížit celkovou cenu tj. platit jen za dopravu, zvolte variantu platby předem bankovním převodem.
  • předem bankovním převodem - o detailech převodu (bankovní účet, variabilní symbol, celková částka) jste informováni na stránkách a v automatické emailové zprávě po dokončení objednávky. V tomto případě čekáme ještě před odesláním balíku na připsání částky na náš účet. Při platbě předem bankovním převodem je třeba počítat s tím, že doba dodání může být cca o 3 pracovní dny delší (doba převodu peněz mezi bankami a identifikace platby). Objednávku je potřeba zaplatit do 14ti dnů od vytvoření. Po této době bude stornována.
  • v hotovosti ve skladě - pokud jste si zvolili osobní odběr zboží ve skladu, tak i platba probíhá v hotovosti na místě při převzetí zboží, je však možné, budete-li si to přát, zaplatit i bankovním převodem předem.