Glucamedic tablety s vitamínem C 50 tablet

Glucamedic tablety s vitamínem C obsahující extraktivní látky hlívy ústřičné - vysoce účinný doplněk GLUCAMEDIC KOMPLEXU. Jsou určeny proti zánětům horních cest dýchacích (rýma, kašel, chřipky, angíny, nachlazení) a proti plísním apod.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 49
299 Kč
Glucamedic tablety s vitamínem C 50 tablet
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty
od nejlepších výrobců
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce nad 2 000 Kč
Fair trade
Fair trade

Obsahují extraktivní látky hlívy ústřičné a jsou vysoce účinný doplněk GLUCAMEDIC® KOMPLEXU (lze užívat i samostatně)

  • proti zánětům horních cest dýchacích (rýma, kašel, chřipky, angíny, nachlazení)
  • proti plísním

Glucamedic® tablety s vitamínem C příznivě ovlivňují obranyschopnost organismu v průběhu celé řady onemocnění. Biologicky aktivní látky – glukany (sušený extrakt z hirataké ), vitamín C (přírodní kyselina askorbová), proteiny, steroly, minerály - zvyšují odolnost organismu proti virovým, bakteriálním a plísňovým onemocněním. Je vhodný nejen jako prevence, ale i jako podpůrný prostředek při akutních onemocněních.

Doporučené dávkování:
1 až 3 tablety denně po dobu 1 - 2 měsíců vycucat nebo zapít dostatečným množstvím vody. Užívání je snadné, vhodné zejména pro děti – tablety se cucají. Dávkování lze až dvojnásobně zvýšit.

Obsah krabičky: 50 tablet

Glucamedic® tablety s vitamínem C – jejich základní složkou je sušený extrakt z hlívy ústřičné. Hlíva ústřičná (Hiratake) obsahuje řadu léčivých a lidskému organismu prospěšných látek, mezi něž patří zejména vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, D, C, K, proteiny, steroly, minerály a stopové prvky (Fe, K, P, Na, Zn, Se, Cr, Cu, B, I), aminokyseliny, 18 mastných kyselin, mevinolin (lovastatin), maltodextrin, stearan hořečnatý, sorbitol. Složkou, díky které je Hiratake natolik významná, jsou glukany . Jsou to přírodní větvené polysacharidy, vyživující buňky obranyschopnosti organismu (makrofágy, mikrofágy, leukocyty, T-lymfocyty). Účinky glukanů jsou dány schopností aktivovat imunitní systém člověka. Svým účinkem působí glukany i na snižování cholesterolu v krvi.