Hodnocení obchodu

4,8 389 hodnocení
5
342x
4
28x
3
3x
2
4x
1
12x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora | 8.5.2012
- žádné

byla jsem velmi spokojena,moc doporučuji
Avatar autora | 2.5.2012
Ochota, spolehlivost a rychlé vyřízení objednávky.
Avatar autora | 11.4.2012
+ Široký sortiment, dobré ceny, dostačující informace k produktům.
- Nevím o žádné.

Doporučuji.
Avatar autora | 31.3.2012
- Komunikace vázne, za 10 dnůžádná zpráva o stavu objednávky a zboží taky ještě nedorazilo.

Avatar autora (Administrátor)
Pěkný den. Je nám líto, že jste musela na dodávku olejů čekat. Bohužel nedopatřením se nám upozornění na Vaší objednávku dostalo do spam listu a objednávky jsme si všimli až později. Pro zamezení takových případů nyní kontrolujeme nové objednávky přímo v redakčním systému eshopu častěji. Jako omluvu jsme Vám poslali s objednaným zbožím dva malé dárky. Věříme, že nám zůstanete v budoucnu nakloněna. S pozdravem Lumír Hladík www.panenske-oleje.cz
Avatar autora | 31.3.2012
+ nedostupnost zboží u jiných firem

spokojenost
Avatar autora | 29.3.2012
+ Mají sortiment,který jsem nikde jinde nenašla.
+ Dobrá komunikace

Obchod nabízí kvalitní přírodní produkty i když cena je trochu vyšší.Ale komu záleží na vlastním zdraví-rád si připlatí.Ano,doporučila-viz výše.
Avatar autora | 29.3.2012
+ in-line nákup mi byl z vybraných obchodů nejsrozumitelnější
- zatím pro mě žádná negativa nevyplynula

solidní, nekomplikovaný, srozumitelný, jsem spokojena, doporučila jsem a znovu objednávám.....
Avatar autora | 16.3.2012
+ nemusím shánět na trzích
- navod užití oleje na lahvičce není shodný s jinými prodejci ačkoliv náplň je shodná

rychlé dodání,vybraný sortiment byl dodán v pořádku.
Avatar autora | 12.3.2012
+ přehledný
- místo osobního odběru

vše o. k. jen moment předání se nevydařil
Avatar autora (Administrátor)
Pěkný den. Je nám líto, že jste musela při osobním odběru v místě skladu před vstupem na zahradu čekat 15 minut. Bohužel jsem měl ve stejné době telefonát s jiným zákazníkem a nemohla jste se tedy dovolat. Spatřil jsem Vás po vašem vstupu na zahradu nezamčenou brankou (čísla domu 544/1 jsou na sloupku u vstupní branky, jméno je na poštovní schránce) a poté jsem ihned reagoval na Váš příchod. Děkujeme Vám však za důležitý podnět pro zlepšení našeho obchodu. Co nejdříve provedeme opatření pro snadnější identifikaci místa odběru již u vrat na zahradu a viditelné umistění zvonku. Věříme, že Vám odebrané oleje slouží a po příštím nákupu Vaše nízké subjektivní hodnocení přehodnotíte. S pozdravem Lumír Hladík www.panenske-oleje.cz
Avatar autora | 9.3.2012
+ široký sortiment,operativnost
- žádné

doporučuji
Avatar autora | 9.3.2012
+ Zboží lze objednat přímo z domova,a také
+ přímo domů je zboží dopraveno.
+ Je velmi vhodné pro pohodlné lidi.
- Jak jsem zjistil,tak největší slabinou je doprava zboží k zákazníkovi.Někdy se přepravní firmě nedaří,se zbožím hází či mlátí její zaměstnanci a z balíku pak teče olej.

V Tomto Internetovém obchodě se dobře nakupuje pro přehlednost nabízeného zboží,dodací lhůty jsou přijatelné,i když jsem se setkal i s kratšími dodacími lhůtami u jiných internetových obchodů. Mohu říci,že tento obchod je seriozní a proto bych jej doporučil i ostatním zájemcům o nabízený sortiment.Výhodou je i možnost okamžité komunikace se zástupcem tohoto obchodu.
Avatar autora | 22.2.2012
Dodání zboží trvalo trochu déle, ale dorazilo v pořádku. Jen mě zarazilo jiné dávkování napsané na webových stránkách a jiné dávkování přímo na lahvičce s olejem. Celkově jsem ale byla spokojena.
Avatar autora (Administrátor)
Pěkný den. Děkuji za cennou recenzi, na kterou však musím reagovat: 1/ dodání zboží Objednávka byla učiněna v pátek dne 3.2.2012 ve 21:20 hodin. Zásilka byla vypravena ve středu 8.2.2012 tedy do 3 pracovních dnů. Obvyklá doba doručení balíčku Českou poštou je 2 dny - na cílové poště (adresátovi - nebyl-li doma byla zásilka uložena na poště) byla tedy doručena pravděpodobně v pátek 10.2.2012 - 5. pracovní den od objednávky. Zda a jak bylo uložení zásilky oznámeno, není mi známo, faktem však je, že zásilka byla vyzvednuta v pátek 17.2.2012 - týden po doručení. Čas vyzvednutí zásilky však nemohu ovlivnit ani já ani Česká pošta, to je výhradně v rukou adresáta. Do budoucna připravujeme možnost zvolit si při objednávce jiného dopravce než Českou poštu. 2/ dávkování Informace o dávkování je skutečně na webu v rozporu s dávkováním uvedeným na české etiketě lahvičky. Je to tím, že na etiketě lahvičky je dávkování obecné - touto etiketou je lahvička opatřená dovozcem. Fundovanější dávkování a rozhodující je na webových stránkách a to je shodné se skládacím letáčkem s informacemi o olejích, který je součástí zásilky stejně tak, jako průvodní dopis upozorňující na přibalené písemné materiály včetně info o mimořádných službách - ty jsou stručně uvedeny na zeleném letáčku přibaleném též v zásilce. Tím je dáno zřetelně najevo, že zákazník může využít i mimořádné - nadstandardní služby, jejichž možností je doporučení individuálního dávkování pro konkrétního uživatele (i na dálku). Stačí jen dotaz e-mailem či telefonem, pokud není takový požadavek vznesen v poznámce objednávkového formuláře. S pozdravem Lumír Hladík www.panenske-oleje.cz
Avatar autora | 19.2.2012
+ Uspokojivý sortiment olejů

Kvalita, cenová dostupnost a rychlost dodání je dobrým důvodem doporučit ostatním.
Avatar autora | 17.2.2012
+ Pestrý sortiment panenských olejů
+ Líbil se mi právě sortiment a byl v prodeji produkt, který jsem potřebovala
- O žádných nevím

Nakupovala jsem tady poprvé , tak nemohu zatím posoudit , ale zatím jsem spokojena. Ano doporučuji ostatním zákazníkům. Ano, protože je tady zajímavé zboží.
Avatar autora | 16.2.2012
+ množství výběru
- jeden výrobce-není možné si vybrat mezi více nabídkami

slušně proběhl obchod za dobrou cenu
Avatar autora | 14.2.2012
+ Přehlednost stránek a informace o výrobcích. Doba doručení a možnost výběru způsobu platby a dopravy.
- Bohudík jsem žádné nenašla...

Rychlý a kvalitní obchod, vím, co chci a tento obchod mi vyhovuje
Avatar autora | 6.2.2012
+ cenné informace o produktu
- poštovné

Avatar autora | 6.2.2012
- Cena

Avatar autora | 3.2.2012
+ přehlednost, výběr, dobré popisy
- do popisů bych ještě uvedla obsah tzv. volných mastných kyselin, je to kriterium kvality oleje

Jsem spokojena, doporučila bych obchod.
Avatar autora | 1.2.2012
+ dostupnost v Praze