POZOR: Chcete-li mít svoji objednávku doručenu před vánočními svátky, učiňte ji nejpozději do pátku 17.12. (při osobním odběru do pondělí 20.12.). více »»

Ohlasy uživatelů

Touto cestou bych chtěla doporučit nejen produkty, které jsou opravdu účinné, ale také služby, které pan Hladík nabízí.

U mé maminky byla diagnostikována jaterní cirhóza v již iktericko-ascitickém stádiu (zežloutnutí kůže, očního bělma a s větším množstvím ascitu – několik litrů vody v břiše). Skóre Child Pugh C, 12 bodů z možných 15-ti. Jen 45% těchto pacientů přežije jeden rok. Prognóza lékařů byla velmi pesimistická a nedávali mé mamince příliš velké naděje. Jelikož se její zdravotní stav nezlepšoval, domluvila jsem mamince schůzku s panem Hladíkem.

Lékaři předepíší spoustu prášků, ale již neřeší psychickou stránku člověka. Oznámí diagnózu a nasadí léčbu pomocí jim dostupných prostředků. Ve zdravotním stavu člověka hraje důležitou roli duchovno. Jak není člověk v pohodě po duševní stránce, odrazí se to na jeho fyzickém stavu.

Moje maminka navštívila spolu se mnou a manželem v polovině března 2013 pana Hladíka. Pan Hladík provedl mé mamince celkovou diagnostiku, promluvil s ní o věcech, které ji trápí. Poradil jí, jak se má s problémy vyrovnávat. Věnoval se její duchovní stránce, protože psychika mé maminky byla velmi narušena. Provedl pyramidální léčbu, léčbu metodou RUŠ a kvantového unášení. A hlavně jí dal naději, že se s jejím stavem dá ještě něco dělat (naděje v uzdravení je důležitá). Doporučil jí užívat Glucamedic Komplex a panenský olej z ostropestřce mariánského. Od té doby se začala maminka po psychické stránce den ode dne zlepšovat. Začala užívat přípravky doporučené panem Hladíkem a užívá je stále. A jelikož se zlepšila psychika mé maminky, začal se až neuvěřitelně rychle zlepšovat i její fyzický stav.

Nyní po kontrole u lékaře, po dvou měsících od návštěvy u pana Hladíka, se zdravotní stav maminky velmi zlepšil. Její ošetřující lékař byl překvapen tím rychlým zlepšením. Výsledky rozboru krve jsou podle slov pana doktora perfektní. Tekutiny v břiše už má maminka minimum. Odvodňovat se začala až po návštěvě pana Hladíka, kdy také začala užívat přípravky od něj. Od té doby se také zlepšila kvalita jejího spánku, zlepšila se jí chuť k jídlu. Má zase radost ze života. Všechny tyhle pokroky, co se jejího zdravotního stavu týkají, ji ženou dál a dál v cestě za uzdravením.

Přípravek Glucamedic Komplex užívám i já s manželem, protože špatný zdravotní stav mé maminky ovlivnil i její okolí - naši rodinu. Byla jsem hodně nervózní, špatně jsem spala, neměla jsem chuť k jídlu, protože strach o mou maminku byl velký. Ta nejistota, co bude dál. Po skoro třech měsících užívání Glucamedic Komplexu se cítím o hodně lépe po fyzické stránce. Zlepšila se mi chuť k jídlu, mám kvalitnější spánek. Zjišťuji, že i další mé zdravotní problémy se začínají zlepšovat. A když se necítím po psychické stránce dobře, stačí si promluvit s panem Hladíkem po telefonu. Podle slov pana Hladíka energie fungují i na dálku. A to je pravda, protože to mohu potvrdit ze své vlastní zkušenosti.

Spousta lidí si neuvědomuje, že je třeba pečovat nejen o fyzickou stránku člověka, ale také o duševní a duchovní. Vše spolu úzce souvisí. Pokud není v pořádku duchovno člověka, nemůže být v pořádku fyzická stránka. Proto doporučuji spolu s užíváním přípravků Glucamedic Komplex a panenských olejů také využít léčebné metody pana Hladíka. Podle zkušenosti s mou maminkou je naprosto zřejmé, že to funguje.

Vážený pane Hladíku, z celého srdce Vám děkuji za vše, co jste pro moji maminku a naši rodinu udělal. Velice si toho vážím a jsem ráda, že jsem měla možnost poznat člověka jako jste Vy.

Dobrý den pane Hladíku, jak jsem slíbila, píši, jak maminka dopadla u lékaře (nyní, v dubnu 2014 – cca po 13. měsících návštěvy u Vás). Opět se zlepšila. Podle tabulky Child Pugh má skóre 6 a je ve skupině A. Takže zlepšení od minulé kontroly ze skupiny B do skupiny A (z počáteční skupiny C). Na kontrolu jde až za půl roku a to hlavně kvůli sondě do jícnu, aby lékař zkontroloval zda se nevytvořily varixy. Jinak žluté zabarvení už nemá a nemá ani žádnou vodu v břiše. Takže mě včera potěšila. Mám Vás od maminky pozdravovat.

Děkuji za vše a mějte se moc hezky.